Kontakt oss
Slider

Jorun Pedersen

Administrerende direktør

(+47) 92631425

jorun.pedersen@ardinnovation.no

Magnus Frydenlund

Leder for forretningsutvikling

(+47) 95043500

magnus.frydenlund@ardinnovation.no

Jens Kristian Rostad

Leder for portefølje og økonomi

(+47) 99462232

jens.rostad@ardinnovation.no

Johan Biørnstad

Forretningsutvikler

(+47) 98860843

johan.biornstad@ardinnovation.no

Tage Thorstensen

Forretningsutvikler

(+47) 40200909

tage.thorstensen@ardinnovation.no

Alfhild Skogsfjord

Senior prosjektutvikler

(+47) 90920201

alfhild.skogsfjord@ardinnovation.no

Kaia Kjølbo Rød

Prosjektutvikler

(+47) 48260177

kaia.rod@ardinnovation.no

Maria Johnson

Senior Innovasjonsrådgiver hos NIBIO

(+47) 97106715

maria.johnson@nibio.no

Møtebooking

Fyll ut skjema under, og be om et møte med oss.

Litt om deg




Hvorfor ønsker du møte?

Angi en eller flere årsaker til hvorfor du ønsker å møte oss

Samtykke

Ard Innovation As ønsker å lagre dine data i vårt system slik at vi kan følge deg opp. Kryss av for de opplysninger du samtykker til at vi kan lagre.


* Ved å sende inn henvendelse godtar du at Ard Innovation AS lagrer utfylte personopplysninger i vår kundedatabase.