Kontakt oss
Slider

Kontaktinformasjon

Ard Innovations ansatte har bakgrunn og erfaring fra en rekke ulike fagfelt. Gjennom våre tjenester bistår vi alt fra forskere og studenter til eksisterende næringsliv med våre tjenester. Ved spørsmål eller andre henvendelser, ta gjerne kontakt. 

Våre ansatte

post@ardinnovation.no

Ard Innovation holder til på Sørhellinga, NMBU. Les mer her

Avtal møte

Fyll ut skjema under, og be om et møte med oss! Vi vil følge opp så fort som mulig.

Litt om deg

Hvorfor ønsker du møte?


Samtykke

Ard Innovation As ønsker å lagre dine data i vårt system slik at vi kan følge deg opp. Kryss av for de opplysninger du samtykker til at vi kan lagre


* Ved å sende inn henvendelse godtar du at Ard Innovation AS lagrer utfylte personopplysninger i vår kundedatabase. 

Våre ansatte

Jorun Pedersen
Administrerende direktør

(+47) 92631425
jorun.pedersen@ardinnovation.no

Magnus Frydenlund
Forretningsutvikler

(+47) 95043500
magnus.frydenlund@ardinnovation.no

Tage Thorstensen
Forretningsutvikler

(+47) 40200909
tage.thorstensen@ardinnovation.no

Jens Kristian Rostad
Prosjektutvikler

(+47) 99462232
jens.rostad@ardinnovation.no

Kaia Kjølbo Rød
Prosjektutvikler

(+47) 48260177
kaia.rod@ardinnovation.no

Maria Johnson
Senior Innovasjonsrådgiver hos NIBIO

(+47) 97106715
maria.johnson@nibio.no

Paul Terje Nilsson
Prosjektmedarbeider

(+47) 98872544
paul.nilsson@ardinnovation.no

Doreen Auma
Kontormedarbeider

(+47) 46360746
doreen.auma@ardinnovation.no

Martin Dahle Skjæveland
Trainee

(+47) 92486833
prosjektmedarbeider@ardinnovation.no